Balayı

Büyülü Balayı Tasarımı

Balayınız, şimdiye kadar yaşadığınız en unutulmaz, büyülü tatil olmalıdır. Bir çift olarak bir rüyayı gerçekleştirme ve evlilik hayatının başlangıcını muhteşem bir tarzda kutlamak için bir şans, bu da Türkiye'de harika bir macera ile elde edilebilir.

Bir araya getirdiğimiz her balayı, bütçenizi, zamanlamalarınızı ve nasıl bir balayına sahip olmak istediğiniz konusundaki düşüncelerinizi göz önünde bulunduran uzmanlarımız tarafından özel olarak hazırlanır. Ne istediğinize karar vermediyseniz, balayınızı geçireceğiniz yıl için gidilecek en iyi yerler ve planladığınız balayının uzunluğu, bir “minimoon” olup olmadığı konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz. birkaç gün veya daha uzun bir “maksimoon” macerası.

Sunduğumuz her mülkü ve hedefi ziyaret ettik. Bu yüzden düğününüzü planlamakla meşgulken, balayınızın uzmanlar tarafından sizin için ayarlandığını bilerek huzur içinde olabilirsiniz. Yerel bilgimiz ve sunduğumuz mülklerle olan ilişkilerimiz, bir balayını çok özel kılan küçük ekstraların yanı sıra lüksten ödün vermeden en iyi değeri sağlayabileceğimizi gösteriyor.

Ücretsiz Teklif Alma